Werken op hoogte brengt risico’s met zich mee. Goed functionerende en correct gekeurde valbeveiliging is daarom essentieel voor de veiligheid van uw medewerkers én voor het voldoen aan de wettelijke eisen. NRG Keuringen is gespecialiseerd in het keuren van valbeveiligingsmiddelen volgens de geldende NEN-normeringen.
Keuring volgens NEN 360 – Valbeschermers met lijnspanners
Valbeschermers met lijnspanners moeten betrouwbaar functioneren om een val tijdig te stoppen. Volgens NEN 360 dienen deze middelen periodiek te worden geïnspecteerd op onder andere werking, slijtage, beschadigingen en markeringen. NRG Keuringen voert deze keuringen vakkundig uit en zorgt ervoor dat uw apparatuur weer veilig en inzetbaar is.
Keuring volgens NEN 361 – Valharnassen
Een valharnas vormt de basis van persoonlijke valbeveiliging. De norm NEN 361 stelt strenge eisen aan de staat en werking van valharnassen. Tijdens onze keuring controleren wij onder meer de banden, stiksels, gespen, bevestigingspunten en identificatie. Zo bent u verzekerd van een harnas dat maximale bescherming biedt.
Keuring volgens NEN 365 – Valbeveiligingssystemen
De norm NEN 365 beschrijft de eisen voor inspectie, onderhoud en periodieke keuring van complete valbeveiligingssystemen. NRG Keuringen beoordeelt of uw systemen nog voldoen aan de norm, correct zijn samengesteld en veilig gebruikt kunnen worden. Na afloop ontvangt u een duidelijke rapportage en keuringsregistratie.
Waarom kiezen voor NRG Keuringen?
- Gecertificeerde en deskundige keurmeesters
- Keuringen volgens actuele NEN-normeringen
- Duidelijke rapportages en keuringsstickers
- Keuring op locatie mogelijk
- Betrouwbare partner in veiligheid
Met NRG Keuringen voldoet u aan de wetgeving en zorgt u voor een veilige werkomgeving op hoogte.
Neem contact met ons op voor meer informatie of het plannen van een keuring.